To content | To menu | To search

Home › Wypoczynek nad stawem w Sielpi Wielkiej - trafnym wyborem

Wypoczynek nad stawem w Sielpi Wielkiej - trafnym wyborem

Ostatnie dni okresu zimowego to doskonały moment na zastanowienie się nad planem spędzenia sierpniowego urlopu. Coraz większa grupa urlopowiczy nauczona zdobytym doświadczeniem i problemami ze znalezieniem stosownej do oczekiwań bazy kwater bezpośrednio przed wyjazdem na długo oczekiwany urlop już teraz szuka miejsca z myślą o letnim wypoczynku. Podczas wyboru miejsca wczasów warto obowiązkowo pomyśleć nad wyruszeniem do Sielpi.

Położony w województwie świętokrzyskim Zalew Czarnej Koneckiej w Sielpi to idealna baza wypadowa dla osób preferujących miejsca z dala od miejskiego a nawet turystycznego zgiełku, gwarantujących możliwość ciągłego obcowania z przyrodą.

Dzięki otoczeniu lasami sosnowymi, wydzielającymi zapach aromatycznej żywicy, wokół Zalewu w Sielpi roztacza się specyficzny mikroklimat sprzyjający zdrowiu zarówno najmłodszych dzieci jak i osób starszych.
Zalew w Sielpi oprócz zalet natury wypoczynkowej proponuje wszystkim gościom rozbudowaną bazę domków wczasowych. Posród udostępnionej oferty można pomyśleć nad wynajmem zlokalizowanychw odległości do pięciu minut spaceru od zalewu domków wypoczynkowych. Dzięki dobremu wyposażeniu każdy turysta może aktywnie i w milej atmosferze spędzić urlop nawet w czasie niepogody.

Bardzo dużą zaletą urlopu spędzanego nad Zalewem jest bliska lokalizacja wielu atrakcji województwa świętokrzyskiego. W czasie wakacyjnego pobytu nad Zalewem Czarnej Koneckiej można zrobić wycieczkę dla przykładu do Jaskini Raj czy Parku Jurajskiego w Bałtowie. Na osoby preferujące aktywną wypoczynku czekają dobrze oznakowane trasy rowerowe prowadzące poprzez najbardziej malownicze miejsca całej okolicy..


<< Poprzedni
Następny >>