To content | To menu | To search

Home › Ulokowanie mieszkania – porady

Ulokowanie mieszkania – porady

Nabycie osobistej nieruchomości, jest dla większości z nas pragnieniem życia.

Nie na darmo rozmawia się o tym, że dofinansowanie spala mocniej niż małżeństwo.

Kupno nieruchomości, uwalnia nas z obowiązku miesięcznego wydawania sporej ilości finansów na opłaty, które teraz w Polsce nie należą do niskich.

Kupno mieszkania, nawet przy konieczności zaciągnięcia dużej pożyczki, daje nam gwarancję inwestycji we osobistą przyszłość, ponieważ każdy grosz ulokowany w nieruchomość w przyszłości na pewno się zwróci.

Decydując się na kupno nowoczesnego lokalu, bierzemy pod rozwagę dużo czynników.

Szczególnie ważnym elementem przy selekcji swojego lokalu jest jego ulokowanie. Naturalnie w dalszym ciągu musimy brać pod rozwagę zależność – im mniejsza odległość od centrum tym większe ceny.

Jednak, wypada namyślić się nad tym, czy lokal znajdujący się w centrum jest właściwym pomysłem.

Teraz dominującym tendencją, który jest obecny na rynku mieszkaniowym jest wybór lokalu, w obszarach nieco oddalonych od ścisłego centrum, jednak z rozmaitą infrastrukturą. Mamy wtedy szansę korzystać z usprawnień, jakie oferuje nam miejska przestrzeń, ale równocześnie możemy korzystać z uroków licznych pól zielonych i rekreacyjnych. Przykładem takiego miejsca są wrocławskie Krzyki. Mieszkania znajdujące się w tej okolicy cieszą się nadzwyczaj dużą popularnością. Dzieje się tak ze względu na nadzwyczaj dogodną komunikację tej strefy z resztą miasta, ale także sprzyjające warunki przypominające obrzeża miasta. Na Krzykach znajdują się pięknie parki, stare osiedla willowe, a także obszary sprzyjające rozrywce na świeżym powietrzu. Mieszkania zlokalizowane w rejonach Krzyków, niejednokrotnie są bardziej popularne niż te znajdujące się w ścisłym centrum..


<< Poprzedni
Następny >>