To content | To menu | To search

Home › Jaką dzielnica jest Praga Południowa?

Jaką dzielnica jest Praga Południowa?

Komfortowa lokalizacja nieruchomości jest chyba największą bolączką osób, szukających nowego lokum w stolicy. Nowe inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest istotnie różnorodna.

Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym stawka za metr kwadratowy jest wyższa. Teraz jednak stolica jest świetnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość punktów zielonych i dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takie lokale? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą o której wielokrotnie mówiło się w zły sposób. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przyjazna do życia. jednakże przez lata upowszechniane plotki nie są już aktualne. Obecnie nowe mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym obszarze powstaje najwięcej inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają także niskie ceny lokali, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar Warszawy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie blokami i wspaniałą infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Znajdziemy tutaj mnóstwo szkół oraz przedszkoli. Prócz tego jest tutaj mnóstwospółek usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..


<< Poprzedni
Następny >>