To content | To menu | To search

Home › Czarter jachtów w Chorwacji - skąd najtaniej?

Czarter jachtów w Chorwacji - skąd najtaniej?

Piękno Chorwacji, jej plaż i wód, potrafią ukazać jedynie wyjątkowi poeci.

Łatwo tu o doskonałą rozrywkę, taką jak zaglądanie do portów i bezproblemowe kursowanie po wodach chorwackiego Adriatyku.

Jeżeli ma się możliwość na kursowanie po wodach międzynarodowych, nic nie stoi na przeszkodzie, by zajrzeć także do portów w pobliskich krajach tego akwenu. Szczęście załogi z kursowania pomiędzy jednymi z najpiękniejszych portów gwarantuje czarter jachtów w Chorwacji. Wynajęcie katamarana, jachtu jednokadłubowego czy też łodzi motorowej pozwoli na zobaczenie całego wspaniałego wybrzeża oraz na zawinięcie do krajobrazowych wysepek, które kuszą swoim pięknem wielość turystów. Czarter jachtów w Chorwacji pomaga doskonale się rozluźnić podczas wypoczynku. Wyposażenie łodzi w genialny sprzęt pozwala również miło spędzić każdą chwilę, dlatego sposobów na brak znudzenia na pokładzie znajdzie się naprawdę dużo.
Chorwacja - niewielki jednak bardzo piękny państwo umiejscowiony nad Oceanem Adriatycki położony w południowej części Europy. To wspaniałe i piękne miejsce zyskuje coraz większą uznanie nie tylko pośród polskich turystów, ale również tych przybywających z całego świata. Jeżdżąc do Chorwacji na listę miejsc do zobaczenia należy wpisać Dubrownik - to nadzwyczajne i bardzo czarowne miasto zwane również "Perłą Adriatyku" przepełnione jest starych budowli, antycznych budynków czy uroczych, małych alejek w których nie sposób się nie zauroczyć. Potężne wrażenie robią również ściany obronne, dzięki którym Dubrownik nigdy nie został przejęty. Najpiękniejszy widok na miasto prezentuje się ze góry Srd - połączenie turkusu morza, ceglanych dachówek oraz jasności kamienic robi naprawdę porażające poczucie..
Dodatkowej informacje pod linkiem: Tutaj